• 7969F00 Rough Wood

Symbol : 7969F00

Fibo / Wood / 7969-SC Rough Wood / F00 / 2400x620x10 / bez spár

--,--
Množství v balení 2.976 páry
Hmotnost ks 9.6 kg
ISBN m2
EAN 7039490509482

Marcato je největší a nejrozmanitější sbírka. Zahrnuje textury dřeva a betonové povrchy, stejně jako mnoho dalších designů, které jsou aktuální. Kolekce nabízí dlaždice se vzory dlaždic různých velikostí a se dvěma barvami spárovacích hmot: šedou nebo bílou.

Nejširší výběr vzorů a textur

Marcato je největší a nejrozmanitější kolekce. Zahrnuje textury dřeva a betonové povrchy, a mnoho dalších vzorů, které jsou aktuálním trendem v designu. Kolekce nabízí panely se vzorem dlaždic různých velikostí a se dvěma barvami spárovacích hmot: šedou nebo bílou.

Kombinujte dřevo a beton v jedné kolekci Marcato

Velikost dlaždic a spár ve všech dlaždicích Marcato jsou stejné, což usnadňuje jejich vzájemné sladění a spojování. Vytvořte si moderní koupelnu - Kombinujte obklady se vzorem surového betonu s prvky hřejivého dřeva, které se budou navzájem dokonale vyvažovat.

Beton je pro své odstíny šedi a drsný povrch synonymem chladu a strohosti, který po doplnění zajímavými dekoracemi získává v koupelně elegantní výraz. Dřevo zase v interiéru působí útulně a hřejivě.

Kombinací obou materiálů získáte dokonalou rovnováhu. Vaše koupelna získá elegantní charakter a zároveň bude působit opravdu útulně.

Dekorativní talíře nestandardní šířky

Postarejte se o detaily - v kolekci Marcato najdete i speciální dekorativní panely s nestandardní šířkou (300 mm - polovina šířky standardního panelu), které dodají vaší koupelně výrazný akcent. Zkombinujte je s panelmi o šířce 600 mm a vytvořte jedinečný vzhled.

Čistá délka 2400mm
Šířka sítě 600mm
Tloušťka 10mm
Čistá plocha 1,44m2/szt
Vzor Žádné klouby - M00 / F00 / L00
Barva Rough Wood 7969-SC
Spára bez spár
Struktura Pilový řez (SC)

image

  • Nedávno prohlížené